HYMER Backrack +

Všestranný nosič komponentov pre Fiat Ducato a Citroën Jumper


Nech už máte akékoľvek plány a kamkoľvek pôjdete: vezmite si so sebou všetko vybavenie na voľný čas a užívajte si na dovolenke absolútnu flexibilitu. Vďaka širokej škále rôznych komponentov vám HYMER Backrack + otvára nový a individuálny svet cestovania a dodáva vášmu Fiatu Ducato alebo Citroën Jumper veľmi špeciálny vzhľad.

Absolútna flexibilita na dovolenke


HYMER Backrack + je naša súčasť nosiča pre absolútnu flexibilitu na dovolenku. Či už ide o náhradné koleso, bicykle, lyže alebo doplnkovú batožinu - k HYMER Backrack + existuje široká škála komponentov, ktoré boli dokonale vyvinuté pre príslušný prepravný účel a dajú sa ľahko zostaviť. HYMER Backrack + má nosnosť 80 kg a je možné ho namontovať na zadné dvere. Okrem toho je tažné zariadenie stále prístupné pre maximálnu účinnosť a bezpečnosť.

 

Bezpečná, efektívna a jednoduchá inštalácia

HYMER Backrack + a všetky zložky majú typové schválenie podľa ECE R26. Dajú sa objednať v KARAVAN.sk a je možné ich dodatočne namontovať bez záznamu v dokumentoch vozidla. Rôzne súčasti príslušenstva sa dajú ľahko zložiť, rozobrať a samozrejme ich môžete ľahko meniť v závislosti od vašich cestovných a prepravných potrieb.

Nosič bicyklov

Nosič na bicykel  HYMER Backrack + ponúka dostatok miesta pre dva bicykle a vysoký komfort ovládania vďaka obzvlášť hladkému otočnému ramenu. Námaha potrebná na ovládanie otočného ramena je približne 10 kg. Pravé dvere navyše zostanú voľne prístupné.

 

Držiak evidenčného čísla so svetlami

Odnímateľný držiak evidenčného čísla so svetlami so sklopnou funkciou na použitie, ako schodík má nosnosť 100 kg a ponúka ľahký nástup.

Mini stojan

Vďaka nosnosti až 20 kg a integrovaným upevňovacím drážkam je mini stojan pre HYMER Backrack + ideálny na uloženie ďalšej batožiny.

Držiak rezervy

Držiak rezervy pre HYMER Backrack + vám ponúka obzvlášť prístupné prepravné riešenie pre vaše rezervné koleso. Je tiež vhodný pre všetky bežné rezervné kolesá.

späť na všetky novinky

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika