Vodný filter HYMER clearliQ travel

Pitná voda - kdekoľvek a kedykoľvek

Úprava vody v mobilnom dome
Znečistená a chlórovaná voda z vodovodu opakovane núti cestujúcich, aby sa uchýlili k plastovým fľaškám a kanistrom, aby mohli používať čistú pitnú vodu. S HYMER clearliQ travel od spoločnosti Grünbeck ste nezávislí na balenej vode a šetríte nielen čas a peniaze, ale robíte aj niečo dobré pre životné prostredie tým, že sa vyhýbate plastovému odpadu. S kempingovým vodným filtrom HYMER máte na svojom karavane vždy vodu čistú, bez zárodkov a bez zápachu. 

 

 

Jeden systém, tri výhody
Väčšia nezávislosť, bezpečnosť a pôžitok s vodným filtrom pre váš obytný automobil : Filtrovaním baktérií, nečistôt a chlóru, ako aj pachov, si môžete vychutnať pitnú vodu kdekoľvek a kedykoľvek. Filter je zámerne nainštalovaný za nádržou na čistú vodu, aby ste si mohli aj naďalej užívať čistú vodu bez zápachu a bez baktérií, aj keď je v nádrži kontaminácia. Vodný filter navyše vyhovuje nariadeniu (EÚ) č. 10/2011 a (ES) č. 1935/2004, ktoré upravuje materiály, ktoré prichádzajú do styku s potravinami. 


Odstraňuje 99,99% baktérií
Cestovný vodný filter HYMER clearliQ odstraňuje 99,99% baktérií, ako je Escherichia coli (potvrdené v nezávislom laboratóriu) a zaisťuje tak trvalo bezpečnú a hygienickú pitnú vodu.

 
Odstraňuje suspendované látky a častice
Odstráni sa aj hrubá nečistota, ako je piesok alebo suspendovaná hmota, čo vám umožní používať vodu, ktorú nosíte, nielen na osobnú hygienu a umývanie riadu, ale tiež si ju môžete vychutnať ako pitnú vodu.

 
Odstraňuje chlór a pachy
Bez ohľadu na to, či sa na večeru chcete osviežiť, alebo potrebujete vodu na cestoviny: s kempingovým vodným filtrom HYMER máte na palube vždy pitnú vodu bez chlóru a zápachu.

HYMER a správni partneri Grünbeck
Vďaka know-how, výrobkom a komunikácii robí Grünbeck ako odborník na úpravu vody všetko, čo je v jej silách, aby dlhodobo implementoval a udržiaval právo na čistú pitnú vodu. Výrobky Grünbeck znamenajú kvalitu života a zachovanie hodnoty. Spoločnosť vyvíja udržateľné riešenia, ktoré zákazníci vyžadujú k šetreniu zdrojov a znižovaniu spotreby v súlade so všetkými zákonnými podmienkami. S cestovným vodným filtrom HYMER clearliQ vám HYMER a Grünbeck spoločne ponúkajú väčšiu flexibilitu pri cestovaní.

 

Odolný a ľahko použiteľný
Vychutnajte si pitnú vodu najvyššej kvality kdekoľvek na svete kdekoľvek vo vozidle - úplne bez chemikálií. Vďaka obzvlášť trvanlivému filtru stačí kazetu vymeniť každých 5 000 litrov alebo každých 6 mesiacov. Aby ste dosiahli maximálnu sebestačnosť, na výmenu kazety nepotrebujete žiadne nástroje. Okrem toho je možné kazetu - bez ohľadu na úroveň naplnenia nádržky na vodu - meniť, aj keď je vodný systém plný, čím sa linky nemusia odtlakovať. 

Plná flexibilita s cestovným vodným filtrom HYMER clearliQ
Vodný filter clearliQ HYMER bude k dispozícii od konca roku 2021 na požiadanie v modeloch HYMER triedy B Modern Comfort I  a  HYMER triedy B Modern Comfort T a HYMER triedy B Master Line I a HYMER triedy B Master Line T. Vo všetkých ostatných modeloch, či už ide o mobilné domy, karavany alebo karavany, je možné vodný filter jednoducho dodatočne namontovať. Na to sa opýtajte svojho predajcu HYMER v Trnave.

späť na všetky novinky

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika