GALÉRIA | BüRSTNER Campeo 4x4

 

Campeo 4x4

Campeo 4x4Váš nový van môžete teraz zobrať kamkoľvek aj mimo spevnených ciest a na ťažko dostupné miesta, či už v horách alebo v úzkych zátokách.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestorOtočný stôl ponúka veľa priestoru či už na chutnú večeru alebo pracovné stretnutia.

 

Obývací priestor Mimoriadne praktický dizajn interiéru s flexibilnými a funkčnými prvkami vybavenia a dekorom nábytku "Brava" Vám ponúka moderný a kompaktný priestor na akúkoľvek príležitosť. 

 

KUCHYŇA

Kuchyňa

 

Praktická chladničkaPrístupné zvnútra aj zvonka: Malá, ale šikovná chladnička, optimálne umiestnená vo vstupnom priestore, s dverami, ktoré sa dajú otvárať sprava aj zľava.

 

SPÁLŇA

SpálňaPo dobrodružnom dni alebo na krátku prestávku počas neho - z útulného zadného lôžka máte vždy radosť. Campeo 4x4 vám ponúka veľkorysú manželskú posteľ, ktorá je zabudovaná vzadu.

 

Výklopná strecha s ďalším lôžkomNa želanie je van dodávaný spolu s výklopnou strechou, ktorá ponúka ďalšie dve lôžka pre deti alebo hostí.

 

Veľký úložný priestor v zadnej častiV prípade potreby môžete zadnú časť využiť ako veľkú odkladaciu plochu pre objemnú batožinu. Lôžko stačí sklopiť nabok.

 

KÚPEĽŇA

Kúpeľňa
Praktické riešenie kúpeľne kombinované spolu s WC s pevným umývadlom, sprchou a oknom ponúkajú dostatok priestoru a úložného priestoru.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty