GALÉRIA | BüRSTNER Campeo

 

 

Skutočný univerzál, vhodný pre každú situáciuV Campeo máte jednoducho pocit, že ste v dobrých rukách. Varte po večeroch vo svojej kuchyni, ktorá je vybavená dvoma sporákmi a kompresorovou chladničkou. Alebo relaxujte pod sprchou vo funkčnej kúpelni.

 

Cez deň spoločník na cesty, útulná kuchyňa a spálňa v noci
Koniec vyčerpávajúceho, uponáhľaného týždňa plného stretnutí. Zbalili ste si veci a naložili ste bicykle do Campeo, ktoré je vždy pripravené ísť. Nemôžete sa dočkať, až sa dostanete do svojho karavanu a vyrazíte na ďalšie dobrodružstvo.

Hneď ako vyrazíte na cestu, všimnete si, že svoj každodenný život postupne nechávate za sebou. Vaša myseľ sa už nezaoberá prácou a stretnutiami a vy sa stále viac tešíte na spoločné voľno. V našom Campeo sa vždy cítime bezpečne a je o vás dobre postarané.

 

Relaxujte
Nie je lepší pocit, ako sa po pokojnej vonkajšej prechádzke vrátiť do svojho karavanu. Spoločné varenie, večer uvoľnené rozhovory pred spánkom, vyčerpaní, ale šťastní, do postele vo vašej pop-top streche - nádherný koniec oslobodzujúceho dňa a tiež začiatok ďalšej etapy vašej cesty. 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty