GALÉRIA | BüRSTNER Copa

 

Perfektné a kompaktné  na ceste
To je koncept variabilného bývania, vďaka ktorému je tento mestský karavan taký jedinečný. Postavenie príjemnej jedálenskej časti, do ktorej sa zmestia až štyria ľudia, trvá iba niekoľko sekúnd. Ďaľšou pôsobivou vlastnosťou je praktická kuchyňa; ponúka tiež dostatok úložného priestoru.

Pre každú cestovnú a životnú situáciu
S Copou budete vždy cestovať flexibilne. Jeho pôsobivá všestrannosť vždy ponúka potrebný priestor. Upokojujúci pocit, že ste pripravení na každú situáciu, a pohodlné lôžka na spanie zaisťujú, že sa môžete vždy dobre vyspať.

 

Na výber verzia „Bus" alebo „Holiday" s rôznymi variabilnými funkciami.

Rýchle občerstvenie alebo trojchodové jedlo
Či už si chcete pripraviť rýchle občerstvenie na cestách, alebo vynikajúce jedlo so všetkými miestnymi špecialitami: V Copa nájdete plne vybavenú kuchyňu v modernom štýle, ktorá je umiestnená v extrémne kompaktnom priestore.

 

Ideál na prázdniny
Po odstránení lavice a jednoduchých sedadiel ponúka zadná časť modelu Copa veľkorysý batožinový priestor. Vzadu je ďalší úložný priestor na oblečenie alebo iné potreby na dovolenku, ako aj prípojka na vonkajšiu sprchu. Zbaľte si to, čo potrebujete pre svoje dobrodružstvá.

 

Všetko úhľadné a upratané
V zadnej časti vozidla Copa je ďalší úložný priestor na oblečenie alebo mnoho ďalších rekreačných potrieb.

 

Rovnako flexibilný ako vy
Doprajte si dobrý odpočinok po dlhom dni v pohodlnej manželskej posteli vo vnútri pop-up strechy. Otvory  vybavené moskytiérami prepúšťajú dostatok svetla a zaisťujú, že vás nebude obťažovať otravný hmyz. Verzia Copa „Holiday" je vybavená zadným lavicovým sedadlom, ktoré sa zmení na prístelku pre dvoch. Ak sa rozhodnete pre verziu „Bus", Ford prichádza s dvoma samostatnými zadnými sedadlami, a nie s lavicou.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty