GALÉRIA | BüRSTNER Argos

 

ARGOS POHĽAD NA EXTERIÉR

Pohľad zpreduPohľad zozadu

 

Prémiové dverePrémiové zadné bunkové dvere  majú nielen okno a odpadkový kôš, ale aj dvojbodový zamykací systém, ktorý udrží v bezpečí vás aj vaše veci.

 

Odkladací priestor dostupný zvonka Garáž prístupná z obidvoch stránVyhrievaná dvojitá podlaha posytuje veľa odkladacieho priestoru prístupného prakticky z vonka, do ktorého si môžete uložiť akékoľvek veci vďaka mrazuvzdornej ochrane. Priestranná garáž s variabilným zaisťovacími krúžkami pre bezpečný transport, umožňuje prepravu bicyklov alebo napríklad aj menšieho skútra.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestorPriestranný obývací priestor poskytuje 6 pohodlných sedadiel - a to aj počas jazdy.  Kabína je presvetlená vďaka oknám a LED osvetleniu pozdĺž celého karavanu. Moderný a luxusný dizajn jej dodávajú kvalitné čalúnenia a moderná presklenná vitrína, do ktorej si môžete uložiť napríklad poháre na víno bezpečne, bez obáv, že sa počas jazdy rozbijú - všetko vďaka bezpečnostným úchytkám.

 

Ďalšia možnosť priestoru na spanie Vďaka ľahko sklápateľným sedadlám v obývacej časti viete vytvoriť v priebehu pár sekúnd ďalšie miesto pre pokojný a pohodlný spánok.

 

Kabína vodičaPodlaha poskytuje veľa úložného priestoru Pre ešte väčší pocit priestoru poskytuje Argos úložný výklenok nad kabínov vodiča na uskladnenie si vecí , ktoré potrebuje mať šofér po ruke. Jednoliata podlaha bez žiadnych výstupov a predeľovacích líšt poskytuje mnoho úložného priestoru na všetky potrebné veci na cestách.

 

Obývací priestor je otvorený a presvetlený

 

SPÁLŇA

Pohodlné mnohopočetné lôžka na spaniePohodlná spálňa v Argos je veľmi praktická vďaka veľkému úložnému priestoru nad lôžkami. Kvalitný spánok zabezpečuje 5 - zónový matrac zo studenej peny. Komfort ako doma si môžete dopriať aj vďaka voliteľnej LED televízie.

 

Ďalšie lôžka na spanieĎalšie lôžka na spanie sa nachádzajú nad kabínou vodiča. Vďaka strešnému oknu s ventiláciou sú dostatočne presvetlené a majú dostatočný a rýchly prísun čerstvého vzduchu. Spolu s osvetlením pri hlave na čítanie vytvárajú plnohodnotnú spálňu skoro ako doma.

 

KUCHYŇA

KuchyňaKuchyňa s rúrou a ventilátorom poskytuje dostatočný priestor na prípravu aj zložitejších viacchodových jedál.  Vďaka prakticky uložených zástrčkám môžete používať rôzne spotrebiče bez zložitého presúvania. Veľké úložné strešné skrine spolu so spodnými zásuvkami poskytujú dostatok úložného priestoru v celej kuchyni. 

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaPriestranná kúpeľňa je navrhnutá tak, aby sa páčila každému. Moderný vzhľad umývadla s veľkým zrkadlom, veľa úložného priestoru s praktickými poličkami, do ktorých si môžete uložiť napríklad zubné kefky, spreje do vlasov a podobné hygienické potreby spolu s toaletou s predelujúcimi skladacími dvierkami poskytujú vysoký štandard v Argos.

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty