GALÉRIA | BüRSTNER Elegance

 

Priestor pre životný luxus
Užite si veľkorysý priestor. Skladací stôl, ktorý je možné ľubovoľne posúvať, a otočný televízny držiak s uhlopriečkou až 32 palcov sú len dva z mnohých detailov, ktoré sú pre Elegance typické.

Elegancia znamená oveľa viac než len vizuálne zvýraznenie. Pre nás to znamená urobiť celý váš výlet čo najpríjemnejším a najpohodlnejším. Absolútna elegancia - do posledného detailu.

 

Nenápadné osvetlenie je vždy s vami, nech ste kdekoľvek v rámci Elegance, vďaka čomu priestor vyzerá pokojne a útulne. Zdôrazňuje vyvážené zloženie farieb, tvarov a materiálov k dokonalosti.

 

Lákavá vôňa čerstvých byliniek, domáceho chleba z pekárne za rohom, spojená s inými regionálnymi špecialitami: Byť na dovolenke znamená mať čas skutočne si užiť dobré jedlo. Od pohodových raňajok ráno až po pohár vína večer po dni plnom aktivít. Či už cestujete vo dvojici alebo s priateľmi: Vaša veľká kuchyňa je vybavená štandardnými funkciami, ako je veľká varná doska (dva plynové horáky a indukčná varná doska), 177 -litrová chladnička vrátane zásuvky na zeleninu a 35 -litrová mraziaca časť, výsuvný úložný priestor a extra široké zásuvky na jemné zatváranie bez rozdeľovačov.

 

Elegance vám ponúka maximum premyslených možností úložiska pre všetky tie veci, bez ktorých by ste na dovolenke nechceli byť - a ani potom, pretože čo môže byť krajšie ako pozerať sa na suveníry a spomienky doma, ktoré tak bez námahy našli miesto na palube?

Nová toaleta iNDUS predstavuje skutočný luxus - víťaz ocenenia Red Dot za dizajn. Inteligentný a plne automatický sanitačný systém, ktorý sa o seba stará. Koncept šetriaci zdroje upravuje sivú vodu pridaním chemikálií a potom ju používa na splachovanie toalety, čo dáva dvom ľuďom úplnú nezávislosť až na týždeň. V reálnom čase ste upozornení na akúkoľvek akciu, ktorá je vo vašom karavane potrebná. Novinkou je tiež voliteľná 19-litrová nádrž na odpadovú vodu vybavená kolieskami; môžete preto vyprázdniť časť svojej čiernej nádrže na vodu bez toho, aby ste museli pohnúť vozidlom.

 

Pohodlie spánku v štýle elegancie: Elektrický mechanizmus predného rozkladacieho lôžka, bezpečne pripevnený pomocou popruhov, je úplne bezhlučný a absolútne spoľahlivý. Po znížení zažijete skutočný luxus priestrannej izby, pretože rozširuje obývací priestor o pohodlnú a veľkoryso veľkú manželskú posteľ.

 

 

Burstner Elegance Kuchyňa

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika