GALÉRIA | BüRSTNER Elegance

 

ELEGANCE POHĽAD NA EXTERIÉR

Pohľad zpredu na ElegancePohľad zozadu na Elegance

 

Vstupné dvere XXLVďaka vstupným XXl dverom s elektrickým schodom sa viete pohodolne dostať do interiéru za každých podmienok.

 

Úložný vonkajší priestorVďaka vonkajším klapkám si viete aj zvonku praktický uskladniť rôzne predmety ako napríklad topánky a pod.

 

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestorPriestranný vzhľad v modeli Elegance vytvára aj nadčasová vnútorná výška karavanu, ktorá je až približne 205 cm. Model Elegance poskytuje 2 nábytkové dekorácie, takže si aj náročnejší zákaznící vedia vybrať svoj štýl. 

 

Strešné okno s LED osvetlenímVďaka strešnému vetraciemu oknu s LED osvetlením je celý obývací priestor presvetlený. Cez deň poskytuje dostatok prirodzeného svetla, a večer vďaka priamemu a nepriamemu osvetlenie po celom karavane si viete nadstaviť presne takú atmesféru, ako vám vyhovuje.

 

Otočné osvetlenie nad sedadlamiOdkladací priestor v podlaheNad skupinou sedadiel sa nachádza otočné svetlo, ktoré si môžete nadstaviť na smer, ktorý vám vyhovuje (napríklad pri čítaní a pod.) Vďaka dvojitej izolovanej, vyhrievanej podlahe si môžete dopriať príjemnú teplú atmosféru aj v chladnejších dňoch. Pozdĺž celej podlahy od kabíny až po spálňu sa nachádzajú úložne priestory na odloženie si všetkých potrebných vecí, ktoré na ceste potrebujete.

 

Skupina sedadielPanoramatický výhľad zaručuje extra vysoké čelné sklo, vďaka ktorému máte prehľad o všetkom, čo sa na cestnej premávke deje. Vodič a spolujazdec majú otočné, poľohovateľné sedadlá vďaka čomu si môžu vychutnať pohodlnú jazdu, ako aj príjemné posedenie. Vďaka tmavej rolete na všetkých oknách, máte zaručené príjemné posedenie bez zvedavých pohľadov.

 

Priestranné sedenie v Elegance

 

SPÁLŇA

SpálňaVďaka penovým 5-zónovým matracom si doprajete kvalitný spánok na cestách v každom prevedení. Na foto vyššie môžete vidieť spálňové prevedenie s luxusnou posteľou typu "QUEEN".  

 

Jednolôžkové postele Jednolôžkové prevedenie, ako aj mnohé iné, poskytujú veľa odkladacieho priestoru vďaka strešným skrinkám pozdĺž celej spálňovej časti. Bočné bezpečnostné okná dodávajú celému priestoru otvorenosť a príjemné osvetlenie. Počas nočných hodín si viete miestnosť osvietiť vďaka strešným svetlám alebo aj malým lampičkám pri hlave.

 

Ďalšie lôžka na kabínou vodičaĎalšie lôžka sa nachádzajú nad kabínou šoféra. Vďaka schodkom s hákovým zakončením sa viete bezpečne a rýchlo dostať na svoje lôžko.  

 

Elektrický ovládačPohodlné elektrické ovládanie vám vie rýchlo a prakticky zosunúť lôžka na spanie nad kabínoou vodiča.

 

 

KUCHYŇA

KuchyňaModerný dizajn kuchynskej linky dodávajú nerezové dlhé rúčky s nerezovým drezom a elektrickou varnou doskou. Bezpečnostné okno spolu so sieťkou proti hmyzu umožňuje rýchle vetranie pri varení a vytvárajú príjemnú a pohodlnú atmosféru.

 

Hlboké zásuvky Hlboké zásuvky sú veľmi praktické na uskladnenie väčších predmetov ako sú napríklad hrnce, misy a pod. Vďaka tichému zatváraniu s poistkou proti otvoreniu zabraňujú hrkotaniu a búchaniu skriniek a zásuviek počas jazdy.

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaKúpeľňa v modeli Elegance s veľkým množstvom úložného priestoru na uskladnenie si všetkých hygienických potrieb, toaletou, ktorá je predelená rolovacími dvierkami ako aj sprchovým kútom oddeleným dvierkami. Veľké zrkadlo od zeme až po strop, ako aj zrkadlovej skrinky nad umývadlom dodávajú kúpeľni v Elegance priestranný a otvorený vzhľad.

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty