GALÉRIA | BüRSTNER Ixeo T

 

IXEO T POHĽAD NA EXTERIÉR

Pohľad zpredu na Ixeo T Pohľad zozadu na Ixeo TNízko rámový podvozok so širším sledovaním na zadnej náprave, poskytuje ideálne parametre na cestách, vďaka ktorým bude jazda komfortná a šetrná.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor Vďaka vnútornej výške az 205cm, vám Ixeo T zaručuje, že sa nebudete cítiť stiesneno. Táto výška vytvára príjemný a otvorený pocit pozdĺž celého karavanu. Moderný a svetlý dizajn vytvára pohodlie počas celého roka.

 

Úložný priestor v podlaheDvojitá termo podlaha poskytuje veľa úložného priestoru a zaručuje príjemné teploty aj počas zimných období.

 

Vstupná brána
Hneď vedľa vstupných dverí, sa nachádzajú úložné poličky, zábradlie uľahčujúce vstup, dve nabíjačky USB a priestor na LCD televíziu.

 

LED osvetlenieVeľké strešné okno s ventiláciou presvetľuje celú obývaciu časť a vďaka úspornému LED osvetleniu poskytuje svetlo aj počas večerných hodín.

 

SPÁLŇA

Posteľ typ  "QUEEN"Každé prevedenie spálne poskytuje kvalitný spánok vďaka 5- zónovým penovým matracom. Spálňa na fotke je s nadštandardnou posteľou "QUEEN", ktorá má po každej strane šatníkovú skriňu.

 

Jednolôžkové postele Jednolôžkové postele, nad ktorými sa nachádzajú veľké strešné skrine, na uloženie si všetkých potrebných vecí na cestách. Praktické poličky nad hlavami s osvetlením poskytujú menší úložný priestor napríklad na knihy a pod.

 

Prídavné lôžko nad obývacím priestoromĎalšie prídavné lôžko nad obývacím priestorom poskytuje ďalší priestor na spanie, vďaka ktorému si môžete so sebou na cesty zobrať napríklad deti alebo najlepších priateľov.

 

 

KUCHYŇA

KuchyňaÚtulná kuchyňa poskytuje dostatok priestoru aj na zložitejšie viacchodové jedlá. Kuchynská pracovná doska sa skladá z hlbokého umývadla, sporáku s voliteľným počtom horákov, a priestorom na prípravu jedál. Na bočnej stene sa nachádza praktický priestor na kapsule od kávovaru a odkladacej poličky na rôzne ingrediencie. 

 

Úložné strešné skrineModerný dizajn kuchynskej linky ponúka presklennú strešnú skrinku, do ktorej si môžete uložiť napríklad poháre na víno bez strachu, že sa rozbijú. 

 

Podsvietenie kuchyneKuchynské osvetlenie s USB pripojením poskytuje útulné večerné prítmie pri posedení, ale aj možnú večernú prípravu jedál.

 

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaSvetlé materiály presvetľujú celú kúpaciu časť karavanu. Kúpeľňa poskytuje veľké množstvo úložného priestoru ako aj veľkého zásobníka vody. 

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty