GALÉRIA | BüRSTNER Limited T

 

Burstner Limited T

Burstner Limited TBurstner Limited T sa vyznačuje modernizovaným vzhľadom, vysoko kvalitným interiérom a individuálne prispôsobiteľným vybavením. Špeciálna edícia Limited púta pozornosť už na prvý pohľad.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor S vnútornou výškou až 212 cm, presvetelným obytným priestorom a pohodlnému sedenie sa budete cítiť ako doma. Zo sedenia môžete niekoľkými šikovnými ťahmi premeniť lôžko na spanie. 

Obytná časť

Sťahovacia posteľ v obytnej častiSťahovacie lôžko v polointegrovanom obytnom automobile nájdete samozrejme aj v našom modeli Limited T (voliteľne dostupný vo všetkých usporiadaniach). 

 

KUCHYŇA

KuchyňaKuchyňa ponúka veľkorysú pracovnú plochu a vďaka hlbokým zásuvkam aj dostatočný priestor na uskladnenie si všetkých kuchynských potrieb. Vďaka veľkej 142 litrovej chladničke nemusíte na cestách šetriť ani so zásobami potravín. 

 

SPÁĽŇA

Spálňa

Skvelý spánok nech ste kdekoľvek zabezpečí viac zónový matrac zo studenej peny pre všetky typy postelí a pre ešte väčší pocit pohodlia máte možnosť vybrať si z exkluzívneho čalúnenia s vysoko kvalitným prešívaným vzorom.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty