GALÉRIA | BüRSTNER Lyseo I

 

Útulný koncept interiéru pre maximálne pohodlie

Už len mimoriadne komfortná svetlá výška 1,98 m, ako aj praktický posuvný mechanizmus medzi lôžkami ukazujú: V Bürstner Lyseo I ide ruka v ruke komfort a ergonomický dizajn. Z vizuálneho hľadiska vašu pozornosť okamžite upútajú elegantné čelá nábytku v hladkej a drevenej povrchovej úprave Sandy Grey, ako aj sofistikované výbery poťahových látok. Nový model zaujme aj obzvlášť veľkoryso dimenzovanými prístupovými cestami do umyvárne, postele a obývacej časti.

Od jednolôžka až po rozkladaciu posteľ

Všetkých päť priestranných dispozícií Bürstner Lyseo I ponúka pohodlné riešenia postelí v zadnej časti. Niekedy v tvare samostatných postelí v I 727 G, ako manželská posteľ v I 736 G alebo ako štandardná rozkladacia posteľ v I 744 G. Početné horné skrinky ponúkajú ďalší úložný priestor. To všetko má za následok ešte viac priestoru #wohnfühlen, v ktorom sa budete cítiť ako doma mimo domova.

 

 Samostatná priestranná toaleta v cene                    Priestranná kúpelňa, ktorá sa dá oddeliť od hlavného obytného priestoru a má veľkú, priestrannú sprchu, podsvietenú ručnú sprchovú hlavicu a hadicovú jednotku a samostatné WC je nepochybne jedným z vrcholov modelov I 727 G, I 736 G a I 744. G, pretože premení potrebné každodenné kúpeľňové rutiny na relaxačné #wohnfühl domov mimo domova.

 

Neobmedzený pohyb v celom interiéri

Svetlé, moderné, pozývajúce. Obzvlášť veľkoryso dimenzovaný dizajn prístupových ciest zaisťuje, že všetky oblasti Bürstner Lyseo I sú rýchlo a ľahko dostupné. Všetky police a úložné priestory sú tiež ľahko prístupné a ergonomicky usporiadané, aby ste mali vždy po ruke všetky svoje cestovné potreby.

Veľká rozkladacia posteľ nad kabínou

Dokonale integrované flexibilné rozkladacie lôžko sa počas dňa stratí v "podkroví" nad kabínou. Je štandardným prvkom prednej časti všetkých vozidiel modelového radu Lyseo I. K posteli sa dostanete pohodlne cez rebrík, aby ste si doslova vychutnali novú úroveň pohodlia pri spánku.

 

 Zadná garáž poskytuje ďalší úložný priestor            Naše modely znovu prekvapujú svojou priestrannosťou – v Bürstner Lyseo I najmä v zadnej časti. Dispozície I 690 G a 727 G sú vybavené garážovými bránami XXL a ponúkajú obrovské množstvo úložného priestoru pod jednolôžkami. Či už turistické vybavenie, horské bicykle alebo plážové ležadlá: Tu sa dá uložiť takmer všetko.

 

Ďalšie výhody interiéru

  • Veľkorysé možnosti sedenia a spánku vo všetkých modeloch
  • Zadný priestor v I 744 G
  • Sklápacia posteľ nad kabínou (štandard vo všetkých modeloch)
  • Ergonomicky umiestnené police/odkladacie priehradky, resp. prispôsobené prístupové cesty k posteli, toalete a obývacej časti, tvarované sedenie
  • Zadná garáž v modeloch 690 G a I 727 G s veľkými garážovými bránami
  • Rovná podlaha s odkladacími priehradkami

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty