GALÉRIA | BüRSTNER Lyseo TD Harmony Line

 

LYSEO TD HARMONY LINE POHĽAD NA EXTERIÉR

Bočný pohľad na Lyseo TD Harmony LinePohľad zozadu na Lyseo TD Harmony Line

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestorPriestranný vzhľad v obývacej časti zaručuje moderné zariadenie a výška vo vnútri karavanu približne 205cm. Dvojitá podlaha je na jednej úrovni od kabíny až k spálni, takže dáva karavanu jednoliaty vzhľad. Šikovne riešený odkladací priestor pod podlahou umožňuje praktické uloženie rôznych predmetov a batožiny, ktoré potrebujete na cestách. Karavan je podsvietený LED osvetlením , ktoré dodáva príjemnú atmosféru a navyše šetrí energiu.

 

Odkladací priestor pod sedadlami Šikovne riešený odkladací priestor pod sedadlami umožňuje prakticky odkladať napríklad rôzne magazíny, knihy a pod.

 

Jednoliata podlahaJednoliata podlaha od kabíny až po spálňu vytvára priestranný pocit a poskytuje mnoho úložného pirestoru na rôzne predmety, topánky a pod. Podsvetlený nábytok zútulňuje celú atmosféru karavanu.

 

SPÁLŇA

Posteľ typu "QUEEN"Posteľ typu "QUEEN" poskytuje luxusný nadštandard. Vďaka 5 - zónovým matracom zo studenej peny so špeciálnym roštovým rámom sa vyspíte tak, ako doma.

 

Šatníkové skrine po oboch stranách postele Šatníkové skrine po oboch stranách postele od zeme až po strop poskytujú veľké množstvo priestoru na uloženie si všetkého oblečenia, ktoré potrebujete na cestách. Nad postelou sa tiež nachádza policová skriňa s ďalšou možnosťou uskladnenia potrebných vecí ( napríklad uterákov a pod.). 

 

Prídavné spiace lôžko nad obývacou časťouK dispozícii je aj ďalšie výťahové lôžko nad obývacou časťou, ktoré poskytuje dostatok priestoru na plnohodnotný spánok pre dvoch.

 

KUCHYŇA

KuchyňaKuchyňa poskytuje hlboké zásuvky a veľké strešné policové skrine na všetky potrebné kuchynské ingrediencie, hrnce, taniere a pod. Kuchynská pracovná doska sa skladá z nerezového umývadla, 3-horákového sporáka a veľkorysým priestorom na prípravu jedál. Súčasťou je aj osvetelenie pracovnej dosky, vďaka ktorému môžete začať variť kľudne aj v neskorých večerných hodinách.

 

Presvetlená pracovná doskaPracovná doska z kvalitného materiáluKuchynská linka s bezpečnostným oknom poskytuje príjemný pocit a ľahké vetranie. Kvalitná drevená pracovná doska z prepracovaného materiálu a oblým zakončením dodáva ten pravý moderný dizajn.

 

Podsvietenie kuchynskej linky Kuchynská linka je podsvetlená, vďaka čomu dodáva celému priestoru útulný vzhľad a poskytuje príjemné večerné osvetlenie celého karavanu. Nerezové rúčky dodávaju celému karavanu moderný vzhľad.

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaKúpeľňa v Lyseo TD Harmony line vytvára voľnosť pohybu vďaka veľkej sprche ale aj zrkadlu pozdĺž celých dverí, ktoré kúpeľňu ešte opticky zväčšuje. Predelovací záves poskytuje súkromie na toalete, tak ako aj sprchové roletkové dvere, ktoré udržia zvyšok kúpeľne suchej. Žiadne nepohodlné podbehy kolies v kúpeľni alebo sprche zaručuje jednoliata podlaha bez žiadnych schodov.

 

Sprcha Všetky sprchy sú tu aplikované s dlhými koncovkami ako aj vysokovýkonným vodným čerpadlom, vďaka ktorému si môžete dopriať dlhý a pohodlný kúpeľ.

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty