GALÉRIA | BüRSTNER Lyseo TD Harmony Line

 

Vedeli ste, že Lyseo TD inšpirovalo posolstvo značky, ktoré odkazuje na typický pocit Bürstner: cítiť sa ako doma? Vďaka rozumne navrhnutému interiéru, priestorovo úsporným riešeniam a širokému výberu rozloženia je tento rad obytných automobilov jedinečný.

Vylepšili sme to pre vás pomocou radu Harmony: s elegantnou vonkajšou grafikou, komplexným balíkom doplnkov, kvalitným čalúnením a izolovanou dvojitou podlahou sme tu nenechali nič na náhodu. Zaslúžite si to najlepšie. V skutočnosti môžete očakávať ešte viac.

V rade Lyseo TD Harmony Line vás privíta vstupný priestor s praktickými policami, ako aj TV bod a naše inovatívne magnetické držiaky na sklo. Nepriame osvetlenie v celom vozidle zaisťuje príjemnú úroveň komfortu už od začiatku.  

Samostatná toaletaVychutnajte si neobmedzený priestor v priestrannej kúpeľni so samostatnou sprchou - pretože vďaka izolovanej konštrukcii s dvojitou podlahou tu nie sú žiadne prekážky. V závislosti od rozloženia je možné dverami úplne oddeliť kúpeľňu od obývacieho priestoru. Sprcha je vybavená vysokokvalitnými armatúrami. Čo je rovnako dôležité, vysoko výkonným vodným čerpadlom s dvoma motormi. To znamená, že tlak vody zostáva silný  aj vtedy, keď je nádrž takmer prázdna.

Veľkorysý                                                                          Posteľ queen je vybavená skriňou/šatníkom na oboch stranách. Skvelý štart do dňa: vaše obľúbené oblečenie hneď po vašom boku a vždy čisté a upratané. 

"Transformátor"
Lyseo TD je udávačom trendov. Jeden príklad: Koncové sedenie v TD 744 slúži jednu minútu ako obývačka a v ďalšej sa bez námahy zmení na spálňu. Je len na vás, či sa potom rozhodnete pre rozkladaciu posteľ nad prednou jedálenskou časťou (voliteľné).

Neviditeľný - s veľkým vplyvom
Nepriamy zdroj svetla pod kuchynskou doskou je súčasťou voliteľného balíka osvetlenia. Mnoho ďalších svetiel vytvára aj okolité osvetlenie v iných častiach Lyseo TD. 

Vždy pripojený
Ďaleko od každodenného života, ale nie odrezaní od sveta: vďaka systému Oyster Connect si môžete užívať Wi-Fi kdekoľvek chcete - za predpokladu, že to je to, čo chcete.

Izolovaná dvojitá podlaha
Vďaka izolovanej dvojitej podlahe sa vo vašom vozidle vždy chodí príjemne pohodlne - dokonca aj naboso.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty