GALÉRIA | BüRSTNER Lyseo TD

 

LYSEO TD POHĽAD NA EXTERIÉR

Pohľad z boku na Lyseo TD Pohľad zo zadu na Lyseo TD

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestorPriestranný vzhľad v obývacej časti zaručuje moderné zariadenie a výška vo vnútri karavanu približne 205cm. Podlaha je na jednej úrovni od kabíny až k spálni, takže dáva karavanu jednoliaty vzhľad. Šikovne riešený odkladací priestor pod podlahou umožňuje praktické uloženie rôznych predmetov a batožiny, ktoré potrebujete na cestách. Karavan je podsvietený LED osvetlením , ktoré dodáva príjemnú atmosféru a navyše šetrí energiu.

 

Odkladací priestorŠikovne riešený odkladací priestor v skupine sedadiel umožňuje prakticky odkladať napríklad rôzne magazíny, knihy a pod.

 

 

SPÁLŇA

Spálňové dvojlôžkové  prevedenie Všetky modely sú k  dispozícii aj s pevnými lôžkami a s ďalším rozkladacím lôžkom. Vďaka pohodlným 5- zónovým pamäťovým matracom so špeciálnou roštovou základňou vo všetkých pevných lôžkach, máte zaručenú istotu, že sa vyspíte pohodlne ako doma.

 

Posteľ typu QUEEN Posteľ "QUEEN" je jednou z mnoha možností spálne. Po obidvoch stranách ma praktické šatníkové skrine, do ktorých si môžete uložiť všetko oblečenie, ktoré potrebujete na cestách. 

 

Šatníkové skrine hneď vedľa postele z každej stranyPraktický úložný priestor Praktický úložný priestor v spiacej časti karavanu, poskytuje miesto aj na zavesie, aj na úhľadné uloženie si vecí do políc.
 

Lôžka na spanie sú možné v rôznych prevedeniach Prídavné spiace lôžka nad obývacou časťou, sú tiež jednou z mnoha variácii.

 

 

KUCHYŇA

KuchyňaKuchyňa poskytuje hlboké zásuvky a veľké strešné policové skrine na všetky potrebné kuchynské ingrediencie, hrnce, taniere a pod. Kuchynská pracovná doska sa skladá z nerezového umývadla, 3-horákového sporáka a veľkorysým priestorom na prípravu jedál. Súčasťou je aj osvetelenie pracovnej dosky, vďaka ktorému môžete začať variť kľudne aj v neskorých večerných hodinách.

 

Podsvetlená kuchynská linka Kuchynská linka je podsvetlená, vďaka čomu dodáva celému priestoru útulný vzhľad a poskytuje príjemné večerné osvetlenie celého karavanu. Nerezové rúčky dodávaju celému karavanu moderný vzhľad.

 

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaŽiadne nepohodlné podbehy kolies v kúpeľni alebo sprche zaručuje jednoliata podlaha bez žiadnych schodov. Všetky sprchy sú tu aplikované s dlhými koncovkami ako aj vysokovýkonným vodným čerpadlom, vďaka ktorému si môžete dopriať dlhý a pohodlný kúpeľ.

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty