GALÉRIA | BüRSTNER Lyseo TD

 

Sezóna trvá celý rok 

 
V horúcich dňoch prúdi cez otvorené okná mierny vánok. Útulné teplo, ktoré vás obklopí, po dlhom dni strávenom na snehu. S polointegrovaným nízkoprofilovým obytným automobilom Lyseo TD si užijete slobodu, kedykoľvek budete chcieť, pretože tento obytný automobil nepozná význam slov „v garáži": Či už je vonku mrazivá zima alebo horúce leto- Vďaka izolovanej konštrukcii s dvojitou podlahou pod vašimi nohami sa budete vždy cítiť príjemne pohodlne. Bez ohľadu na to, či po nej kráčate bosí, v ponožkách alebo v papučiach.

Pri navrhovaní tohto obytného auta sme nenechali nič na náhodu; zamilujete si ho hneď po nástupe do vozidla. V neposlednom rade môžeme Lyseo TD určite nazvať naším bestsellerom kvôli rozmanitosti ponúkaných modelov.

 

Funkčné
V prevedení obývacieho priestoru vzadu modelov Lyseo TD 744 a TD 745 môžete stôl šikovne skryť pod sedenie. Toto inteligentné riešenie vám poskytne viac priestoru, a preto zvýši pocit vášho domova ďaleko od domova.

 

Samostatná toaleta
Vychutnajte si neobmedzený priestor v priestrannej kúpeľni so samostatnou sprchou - pretože vďaka izolovanej konštrukcii s dvojitou podlahou tu nie sú žiadne prekážky. V závislosti od rozloženia je možné dverami úplne oddeliť kúpeľňu od obývacieho priestoru. Sprcha je vybavená vysokokvalitnými armatúrami. Čo je rovnako dôležité, vysoko výkonným vodným čerpadlom s dvoma motormi. To znamená, že tlak vody zostáva silný  aj vtedy, keď je nádrž takmer prázdna.

 

Veľkorysý
Posteľ queen je vybavená skriňou/šatníkom na oboch stranách. Skvelý štart do dňa: vaše obľúbené oblečenie hneď po vašom boku a vždy čisté a upratané. 

 

"Transformátor"
Lyseo TD je udávačom trendov. Jeden príklad: Koncové sedenie v TD 744 slúži jednu minútu ako obývačka a v ďalšej sa bez námahy zmení na spálňu. Je len na vás, či sa potom rozhodnete pre rozkladaciu posteľ nad prednou jedálenskou časťou (voliteľné).

 

Neviditeľný - s veľkým vplyvom
Nepriamy zdroj svetla pod kuchynskou doskou je súčasťou voliteľného balíka osvetlenia. Mnoho ďalších svetiel vytvára aj okolité osvetlenie v iných častiach Lyseo TD. (Uvedené obrázky sú len ilustračné)

 

Vždy pripojený
Ďaleko od každodenného života, ale nie odrezaní od sveta: vďaka systému Oyster Connect si môžete užívať Wi-Fi kdekoľvek chcete - za predpokladu, že to je to, čo chcete.

 

Izolovaná dvojitá podlaha
Vďaka izolovanej dvojitej podlahe sa vo vašom vozidle vždy chodí príjemne pohodlne - dokonca aj naboso.

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika