GALÉRIA | BüRSTNER Lyseo Time A

 

pohľad na Lyseo Time A

Tento  kompaktný model Lyseo Time A, je priateľom maximálneho dovolenkového pocitu.
Ponúka Vám ,  maximálny priestor so zvládnuteľnými rozmermi.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor

Obývací priestor v Lyseo Time A ponúka útulnú skupinu sedadiel s jedálenským stolíkom,na ktorom si môžete vychutnať jedlo v pohodlí a príjemnej atmosfére.Okno v obývacej časti priestor presvetlí a poskytuje tak dostatok čerstvého vzduchu.

 

Sedenie v Lyseo Time A
Len 2 kroky k individuálnej atmosfére. Vyberte si kvalitu čalúnenia, ktorá sa vám najviac páči. Môžete si vybrať z niekoľkých kvalitných materiálov pre sedáky a operadlá. Zadný vankúš prináša do hry farbu a je možné ju vybrať podľa kategórie.

 

SPÁLŇA

spálňaSpálňa ponúka veľmi pohodlné lôžka s 5 zónovými matracmi zo studenej peny na obidvoch lôžkach.
Nad postelami je strešné okno,ktoré ponúka príjemný nočný pohľad na hviezdy.Cez deň spálňu krásne presvetlí a do miestnosti prinesie čerstvý vzduch.

 

úložné skrinky nad postelami

Úložné skrinky,v ktorých nájdete dostatok priestoru,pre všetko čo potrebujete na svojich cestách po svete.Okno v spálni ponúka presvetlenosť priestoru a taktiež aj súkromie s namontovanou roletou.

 

KUCHYŇA

kuchynská časť

Vďaka premyslenej funkcii sklápatelnej doske nad drezom Vám umožní dostatok priestoru na prípravu obľúbeného jedla.Kompaktná kuchynská linka ponúka taktiež dostatok  úložného priestoru.Chladnička,ktorá je zabudovaná v kuchynskej časti má dostatok priestoru na uloženie potravín.LED svetlo nad pracovnou kuchynskou doskou Vám umožňuje komfortné varenie.

 

KÚPEĽŇA

kúpeľňaKomfortná kúpeľňa má dostatok odkladacích priestorov na všetky Vaše toaletné potreby.

 

sprchaPremyslená sprcha má šikovný odkladací priestor pre Vaše sprchové gély šampóny.

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty