GALÉRIA | BüRSTNER Lyseo Time T

 

Bočný pohľad na Lyseo Time T
Lyseo Time T dopĺňa známú rodinu Lyseo Time!

 

Bočný pohľad na Lyseo Time T plus úložný priestor
 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor
Veľkorysý priestor v obývacej izbe v štýlovej drevenej povrchovej úprave v Lyseo Time T.Jedálenský stôl v Lyseo Time T Vám umožní vychutnať si Vaše obľúbené jedlo.LED stropné svietidlá vytvoria v obývacom priestore príjemnú atmosféru,pri ktorom si môžete prečítať svoju obľúbenú knihu.

 

obývací priestor
Elegatné a pohodlné stolovanie pri rozkladacom jedálenskom stole.


plochá 22 palcová TV
Plochá TV so vstavanými reproduktormi a mechanikou DVD v Lyseo Time T je prakticky umiestnená v priestore karavanu.
Sedačka s kvalitným čalúnením
Len 2 kroky k individuálnej atmosfére. Vyberte si kvalitu čalúnenia, ktorá sa vám najviac páči. Môžete si vybrať z niekoľkých kvalitných materiálov pre sedáky a operadlá. Zadný vankúš prináša do hry farbu a je možné ju vybrať podľa kategórie.

 

SPÁĽŇA

Spálňa v Lyseo Time T
Špičkový komfort na spanie v spálniLyseo Time T.Lôžka sú vybavené penovými matracmi Multi-Zone.Led stropné svietidlá Vám umožnia zrelaxovať pri večernom čítaní.Veľký úložný priestor osadený pod posteľou Vám umožňuje mať dostatok oblečenia na dovolenke a ďalšie potrebné veci v Lyseo Time T.

 

KUCHYŇA

Kuchyňa
Moderne vybavená kuchynská linka ponúka dostatok priestoru na varenie a umývanie.Hlboké zásuvky umožňujú pohodlné skladovanie a ľahký prístup k potrebám na varenie.Na umiestnenie surovín a korenia je nad kuchyňou úložný priestor.LED osvetlenie,ktoré je umiestnené nad pracovnou doskou Vám umožní dostatok svetla na Vaše dovolenkové varenie v karavane Lyseo Time T.

 

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaKúpeľňa v Lyseo Time T poskytuje ergonomický vstup do sprchy.Kúpeľňa vytvára dostatok priestoru kôli presvetleniu.Vďaka praktickým úložným miestam je možné mať rýchlo a jednoducho všetky hygienické potreby po ruke.

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty