GALÉRIA | BüRSTNER Lyseo Time T

 

Bočný pohľad na Lyseo Time T
Lyseo Time T dopĺňa známú rodinu Lyseo Time!

 

Bočný pohľad na Lyseo Time T plus úložný priestor
 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor
Veľkorysý priestor v obývacej izbe v štýlovej drevenej povrchovej úprave v Lyseo Time T. Posuvný stôl Vám umožní vychutnať si Vaše obľúbené jedlo z ktorej koľvek časti sedačky. LED stropné svietidlá vytvoria v obývacom priestore príjemnú atmosféru, pri ktorom si môžete prečítať svoju obľúbenú knihu.

 

obývací priestor
Elegatné a pohodlné stolovanie pri rozkladacom jedálenskom stole.


plochá 22 palcová TV
Plochá TV so vstavanými reproduktormi a mechanikou DVD v Lyseo Time T je prakticky umiestnená vo vstupnej časti karavanu.


Sedačka s kvalitným čalúnením
Len 2 kroky k individuálnej atmosfére. Vyberte si vzor čalúnenia, ktorý sa Vám najviac páči. Môžete si vybrať z niekoľkých kvalitných materiálov. Prídavný vankúš si je možné vybrať podľa vlastného vkusu.

 

SPÁĽŇA

Spálňa v Lyseo Time T
Špičkový komfort na spanie v spálni Lyseo Time T. Lôžka sú vybavené penovými matracmi Multi-Zone. Led bočné svietidlá Vám umožnia sa zrelaxovať pri večernom čítaní. Veľký úložný priestor pod posteľou Vám umožňuje zobrať si dostatok oblečenia kamkoľvek.

 

KUCHYŇA

Kuchyňa
Moderne vybavená kuchynská linka ponúka dostatok priestoru na varenie a umývanie. Hlboké zásuvky umožňujú pohodlné skladovanie a ľahký prístup k potrebám na varenie. Na umiestnenie surovín a korenia je v hornej časti kuchynskej linky dostatočný úložný priestor. LED osvetlenie, ktoré je umiestnené nad pracovnou doskou Vám poskytuje dostatok svetla na Vaše večerné varenie v karavane Lyseo Time T.

 

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaKúpeľňa v Lyseo Time T poskytuje ergonomický vstup do sprchy. Kúpeľňa vytvára dostatok priestoru kvôli presvetleniu. Vďaka praktickým úložným skrinkám je možné mať rýchlo a jednoducho všetky hygienické potreby po ruke.

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty