GALÉRIA | BüRSTNER Premio

 

Bürstner Premio je skutočný bestseller. Nie je to prekvapujúce, pretože ponúka všetky výhody karavanu - od kompaktného cestovného karavanu pre dvoch až po rodinný karavan alebo superpriestorovú verziu až so siedmimi lôžkami na spanie, a to všetko v atraktívnom pomere cena/výkon.

Štyri ročné obdobia
Moderný systém vykurovania fúkaným vzduchom zaisťuje príjemnú teplotu vo vnútri karavanu a jeho používanie je jednoduché: Nič vám teda nebráni v tom, aby ste si tento pocit "ako doma" užívali po celý rok.

Pohodlie
Matrace zo studenej peny, ktoré sú umiestnené na drevených roštových základniach zaručujú, že sa vy a vaši spoločníci na cestách poriadne vyspíte. Optimálne pohodlie na všetkých lôžkach - vrátane postelí pre deti.


Pohodlné riešenia
Poschodová posteľ sa dá ľahko zložiť a vytvoriť tak priestor pre bicykle, kolobežky a pod. 

Kuchynské zásuvky s jemným dovieraním prispievajú k pohodliu obytného prívesu Premio.

 

Skladovanie
Predný úložný priestor sa ľahko otvára pomocou centrálne umiestneného zámku. Nielenže uskladní vaše plynové fľaše, ale ponúka aj bezpečný úložný priestor pre množstvo vašej výbavy.
 
Obzvlášť užitočné a praktické sú úložné priestory, ku ktorým je prístup z vnútornej aj vonkajšej strany, napríklad úložný priestor pod posteľou. Odkladacie plochy sú štandardnou súčasťou všetkých modelov, aby vám poskytli - hádate správne - ešte viac úložného priestoru.

 

Ďalšie výhody interiéru

  • spanie až pre sedem ľudí
  • Vnútorná výška: 198 cm
  • LED stropné svietidlá
  • Zimné operadlá a chrbtové vetrané odkladacie skrinky pre lepšiu cirkuláciu vzduchu
  • Dymový alarm
  • Plynová varná doska s tromi horákmi

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika