GALÉRIA | BüRSTNER Averso Plus

 

Averso Plus je neuveriteľne priestranný. Poskytuje veľa priestoru pre vás a vašich blízkych a tiež pre veci, ktoré by ste počas vašich ciest nechceli nechať doma.


Pohodlné
Voliteľné príslušenstvo: Extra veľká garážová brána na Averso Plus 510 TK, ktorá ešte viac uľahčuje nakladanie a vykladanie.

 

Perfektné úložné riešenie
Na Bürstneri budete stále objavovať užitočné a funkčné detaily. Napríklad perfektne umiestnená šatníková skriňa alebo úložný priestor pod posteľou, do ktorého sa dá dostať zvnútra aj zvonku (v závislosti od rozloženia).

 

Ďalšie úložisko
Vaše plynové fľaše sú bezpečne uložené v úložnom boxe vpredu, pevne pripevnenom na podvozku. Ponúka tiež dostatok priestoru pre ďalšie užitočné veci, ako sú nivelačky, káblový navijak alebo hadica na čerstvú vodu.


 

Výborne vybavené
Ak máte chuť na desiatu, jednoducho vstúpte do svojej perfektne vybavenej kuchyne s chladničkou s objemom 142 litrov. Všetko je premyslené: od materiálov príjemných na dotyk, až po kovové výsuvy zásuviek s guľôčkovými ložiskami. Plus: Kryty varných dosiek a umývadiel zaisťujú dostatok priestoru na prípravu vašich palubných jedál.

 

Dobre zoradené
Zásuvka na príbory udržuje všetko v úplnom poriadku. Priamo pod nimi sú priestranné výsuvné zásuvky na uloženie tanierov, hrncov a iného užitočného kuchynského náčinia.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty