GALÉRIA | BüRSTNER Premio Plus

 

Cestovanie a objavovanie nových vecí a zároveň pocit domova, nech ste kdekoľvek - môže byť niečo lepšie? Už vo fáze plánovania vozidla sa zameriavame na tento pocit "domova ďaleko od domu" a prichádzame s riešeniami, ktoré sú tak logické, že si sotva uvedomíte starostlivé zváženie ich vytvorenia.


Pôsobivý vstup
Dvere pre bezpečné bývanie s integrovaným odpadkovým košom môžu byť voliteľne vybavené aj sieťkou proti hmyzu alebo oknom. Vo vašom karavane Premio Plus vás čakajú chytré riešenia hneď, ako ho zbadáte.

 

Zimné vetranie
Dobré pre vnútornú klímu: Zimné vetranie zaisťuje, aby mohol vzduch voľne cirkulovať vo vašom karavane Premio Plus, čo umožňuje napríklad lepšie a rovnomernejšie šírenie horúceho vzduchu. 

 

Pohodlie pri spaní
Špeciálne drevené lamelové rošty v kombinácii s matracmi zo studenej peny sľubujú dobrý spánok a optimálny odpočinok. 
 

 


Jemne a potichu
Stačí jemné postrčenie: Všetky kuchynské zásuvky majú funkciu jemného dovierania, čo je praktická funkcia, vďaka ktorej sa dajú zatvárať bezhlučne.

 

Neviditeľne priestranný
Odkladací priestor pod lavicou uskladní všetko, čo by ste chceli mať poruke: podložku na pláž, spoločenské hry a oveľa, oveľa viac. Budete prekvapení, koľko vecí tam môžete uložiť.

 

Veľký poklop, ktorý skrýva veľa priestoru
Ako je tu znázornené na zariadení Premio Plus 510 TK, spodná poschodová posteľ pre deti sa jednoducho sklopí a poskytne tak veľký úložný priestor. Veľké garážové dvere (voliteľný doplnok) uľahčujú nakladanie a vykladanie.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty